Zwrot podatku Irlandia - Zwrot podatku z zagranicy Kielce
453
page-template-default,page,page-id-453,bridge-core-2.7.9,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-26.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive

Zwrot podatku Irlandia

Należy Ci się zwrot z tytułu nadpłaconego podatku

 

Jeżeli pracowałeś, bądź nadal pracujesz na terenie Irlandii – możesz ubiegać się o zwrot podatku z tego kraju. Warto spróbować, ponieważ możesz jedynie zyskać. To takie proste i oczywiste. Kwoty wynikające ze zwrotu to sumy różnych rzędów wartości. Czasem wynoszą one po kilkaset euro. Wszystko więc wskazuje na to, że naprawdę warto.

 

Usiądź wygodnie i.. wypełnij formularz

 

Nic bardziej prostego! Wystarczy, że wypełnisz formularz. Po otrzymaniu Twojego formularza dokonamy analizy na podstawie otrzymanych przez Ciebie informacji. Następnie skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia szczegółów. Nie pobieramy wstępnych opłat. Działamy skutecznie, z zachowaniem odpowiedniego podejścia do sprawy oraz pełnego profesjonalizmu. Możesz więc być spokojny/a i powierzyć nam swoje sprawy związane ze zwrotem podatku z Irlandii. Posiadamy ponad trzydzieści oddziałów rozlokowanych w całej Polsce. Ponadto współpracujemy z wieloma innymi firmami, w tym zagranicznymi. Jeśli więc zależy Ci na szybkim a także sprawnym zwrocie podatku z Irlandii – prawdopodobnie jesteś w najlepszym możliwym miejscu.

Termin składania deklaracji podatkowej

O zwrot podatku z Irlandii można starać się do 4 lat wstecz.
Rok rozliczeniowy w Irlandii rozpoczyna się 1 stycznia i kończy 31 grudnia. Podania o zwrot nadpłaty podatkowej można składać przez cały rok. Jeżeli dokumenty zostaną złożone przed końcem roku podatkowego, zobowiązujesz się, iż w danym roku nie powrócisz już do Irlandii.

Dokumenty niezbędne do rozliczenia

Aby ubiegać się o zwrot podatku z Irlandii należy przedstawić dokumenty P45, P60 form od każdego pracodawcy. W przypadku braku wyżej wymienionych dokumentów do przeprowadzenia procedury zwrotu należy przedstawić ostatni payslip zawierający informację o łącznym dochodzie i zapłaconym podatku.

Czas oczekiwania na zwrot nadpłaconego podatku

Termin całej procedury zwrotu podatku to około 3 miesiące. Czasami trwa to krócej. Proces zwrotu przebiega dłużej, jeżeli rozliczanie odbyło się na podstawie payslip-ów, wówczas termin uzależniony jest od uzyskania przez urząd niezbędnych danych bezpośrednio od pracodawcy.

Przekazanie zwrotu Klientowi

Nadpłata podatkowa jest przekazywana w formie czeku wydawanego na imię i nazwisko klienta lub kwota zwrotu przelewana jest na nasze konto a następnie przekazywana na konto klienta.

Pliki do pobrania