Zwrot podatku z Austrii - Zwrot podatku z zagranicy Kielce
486
page-template-default,page,page-id-486,bridge-core-2.7.9,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-26.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive

Zwrot podatku z Austrii

Transparentne zasady bez ukrytych opłat

 

Jesteśmy zaledwie jedną z kilkudziesięciu – o ile nie kilkuset – firm, które mogą Ci zaoferować szybki zwrot podatku z Austrii. Nie oznacza to jednak, że inne firmy są równie skuteczne co my. Ponadto lepiej zaufać firmie sprawdzonej przez tysiące Polaków. Dodatkowym atutem jest mnogość oddziałów. KDF-PODATKI posiada ponad trzydzieści oddziałów w całej Polsce. W każdym z nich znajdziesz eksperta w branży podatków danego kraju. Specjalizujemy się nie tylko w zwrocie podatku z Austrii ale także innych krajów.

 

Bez wychodzenia z domu

 

Jeśli jednak nie masz ochoty czy czasu na udanie się do najbliższego oddziału – wtedy wypełnij formularz. Szybko, łatwo i wygodnie, a co najważniejsze: bez zobowiązań. Wystarczy, że podasz podstawowe informacje. Nie oznacza to jednak, że musisz skorzystać z naszych usług. Gdy otrzymamy Twoje zgłoszenie, dokonamy wstępnej analizy i zaproponujemy Ci nasze usługi. Jeśli zdecydujesz się z nich skorzystać, zajmiemy się odzyskaniem należnych Ci pieniędzy. Wszystko na łatwych i prostych zasadach.

Termin składania deklaracji podatkowej

O zwrot podatku z Austrii można starać się 5 lat wstecz.

Dokumenty niezbędne do rozliczenia

Do rozliczenia niezbędne są następujące dokumenty:

  • austriackie zaświadczenie podatkowe – tzw. Lohnzettel
  • zaświadczenie kraje UE/EOG (EWR), które wydaje odpowiedni dla miejsca zamieszkania Urząd Skarbowy
Czas oczekiwania na zwrot nadpłaconego podatku

Czas oczekiwania na decyzję podatkową wynosi około od 4 do 12 tygodni. Nadpłacony podatek zostaje przelany przez Austriacki Urząd Skarbowy na konto wskazane przez Klienta, w wyjątkowych przypadkach wysyłane są czeki, które można zrealizować w polskich bankach.

Ulgi podatkowe
  • Arbeitsmittel – zwrot kosztów poniesionych na potrzębę narzędzi nizbędnych do wykonywania pracy
  • Pendlerpauschale – koszty ryczałtowe dla osób, które dojeżdżają do pracy (odległość od miejsca zamieszkania w Austrii do miejsca pracy musi przekraczać 20 km)
  • Kinderabsetzbetrag – otrzymywanzy razem z zasiłkiem

Jeśli chcesz poznać wszystkie możliwe ulgi, skontaktuj się z nami.

Pliki do pobrania